ÖVRIGT / Diverse / Tågset 14344135
nr 1434 4135
Tågset
Diverse, hus, räls och tåg. Märklin, i låda
Kondition: slitage, skador
måndag 29 november 2021
kl 20:02:09
Lis Husberg (f. 1920)